نصب دوربین مداربسته

مراحل نصب دوربین مداربسته، یکی پروسه های مهم پس از تهیه و خرید دوربین مداربسته است که اهمیت زیادی در عملکرد درست یک سیستم مداربسته دارد چرا اگر بهترین و با کیفیت ترین برند و مدل موجود در دنیای نظارت تصویری را تهیه کنید، در صورتی که مراحل نصب دوربین مداربسته به درستی و بر مبنای استانداردهای لازم انجام نشود، سطح انتظارات کاربران با توجه به قابلیت های سیستم مداربسته مورد نظر برآورده نمی شود. با توجه به اهمیت این مرحله، بهتر است مراحل نصب و تنظیمات سیستم مداربسته توسط یک شخص متخصص که به عنوان نصاب دوربین مداربسته شناخته می شود، انجام شود. ما در شرکت رایانه ای اِیتوک پرگاس دنیز با داشتن کادری مجرب و ماهر در زمینه نصب دوربین مداربسته آماده ی ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز در زمینه نصب دوربین مداربسته می باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 
02632402966   |   09383334803

هزینه نصب دوربین مداربسته

برای برآورد هزینه نصب دوربین مداربسته  باید فاکتورهای زیادی را در نظر گرفت.اما به طورکلی هزینه نصب دوربین مداربسته ابتدا به نوع دوربین مداربسته و محل قرار گیری آن بستگی دارد و از عوامل دیگر تاثیر گذار بر روی هزینه نصب دوربین مداربسته می توان به از عوامل زیر نام برد:
  • متراژ کابل کشی: هر میزان متراژ کابل کشی بیشتر باشد، هزینه نصب طبیعتا افزایش پیدا می کند.
  • هزینه نصب داکت و لوله فلکسی: این موارد نیز همانند کابل کشی بر اساس متراژ محاسبه می شود.
  • ارتفاع نصب دوربین: هزینه نصب دوربین های هایک ویژن به صورت عرف تا ارتفاع حدود 3 متر از سطح زمین محاسبه می شود. در صورت نصب دوربین در ارتفاع بیشتر، هزینه نصب افزایش می یابد.
  •  

نصاب دوربین مداربسته 

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*