ارسال پیامک انبوه

امروزه یکی از استراتزی های مهم بازاریابی فراخوان های عمومی از طریق ارسال پیامک انبوه می باشد. این روش به این دلیل که افراد بیشترین تماس و وابستگی را به گوشی همراه خود دارند بسیار اثر گذار است زیرا هر لحظه در حال چک کردن گوشی همراه خود هستند و از تمام پیامک هایی که برایشان می آید غافل نمی شود به همین دلیل ارسال پیامک انبوه می تواند یک گزینه مناسب در جهت تبلیغاتب ارزان و بی دردسر باشد. ما در شرکت اِیتوک با راه اندازی پنل اس ام اس سراسری و یا همان پیامک انبوه همراه شما هستیم تا برندی جدید و تازه را به افراد جامعه بشناسانیم و موجب ارتقا و رونق کسب و کار شما عزیزان شویم.
ارسال پیامک انبوه

مزایای ارسال پیامک انبوه

صرفه جویی در وقت و هزینه اولین مزیت بزرگ استفاده از سرویس پیامک انبوه است. بسیاری از کسب و کارهایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده اند، می توانند با ارسال پیامک انبوه به اهداف بازاریابی و معرفی کسب وکارخود بپردازند.علاوه برآن با توجه به تعداد کثیر استفاده کنندگان از تلفن همراه، ارسال پیامک انبوه می تواند حجم گسترده ای از مخاطبان را تحت پوشش قرار دهد. بنابراین شما با هر هدفی که پیامک انبوه را ارسال کرده باشید، بازدهی آن بسیار بالا و تقریبا 95 درصد خواهد بود.سرویس پیامک انبوه امکان ارسال پیامک هدفمند را فراهم می کند . ارسال پیامک انبوه منطقه ای ، ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت و یا برای یک صنف خاص و ...  در این زمینه قرار می گیرد.به کار گیری این سرویس امکان گزارش گیری و تحلیل آماری پیامک های ارسالی را برای شما ممکن ساخته و می توانید بازخورد آن را بررسی کنید.

هزینه ارسال پیامک انبوه

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به پیش شماره و تعداد پیامک دارد شما می توانید از طریق لینک زیر به صورت کامل از قیمت پیامک تبلیغاتی اطلاع پیدا کنید.
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*