خدمات سخت افزاری شرکت ایتوک

خدمات نرم افزاری شرکت ایتوک

بیمه پشتیبان شهروند رایانه

فروش،نصب و تعمیر دوربین مداربسته

خدمات ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

کافی نت شهروند رایانه

/

کافی نت

چرا بیمه پشتیبان شهروند رایانه

بیمه پشتیبان رایانه، کامپیوترهای شخصی، لپ تاپ، تبلت و انواع گوشی همراه، یکی دیگر از مقوله‌ هایی محسوب می‌شود که این روز ها مثل سایر بیمه ها مورد استقبال واقع شده است که تنها مجموعه ارائه دهنده واقعی این نوع بیمه در سراسر کشور عزیزمان ایران زمین فقط شرکت اِیتوک پِرگاس دِنیز در قالب طرح  شهروند رایانه می باشد .

ادامه مطلب

آرمان های بیمه پشتیبان شهروند رایانه

بیانیه‌ی چشم انداز، بر فردا و آن‌چه یک سازمان قصد دارد سرانجام به آن دست یابد، تمرکز دارد. بیانیه‌ی ماموریت بر امروز و آن‌چه یک سازمان جهت تحقق آن تلاش می‌کند، تمرکز دارد. وجود هر دو برای هدایت سازمان در مسیر رسیدن به اهداف، ضروری است.
ماموریت، چشم انداز، ارزش‌ها. همیشه، همه‌ی ما بارها و بارها این سه واژه را‌ آن‌چنان با سرعت و در کنار هم به زبان آورده‌ایم که شاید برای‌مان به یک شعار کلیشه‌ای یا یک عبارت ثابت تبدیل شده باشند – با این حال، در حقیقت، این سه واژه مفاهیم کاملا متفاوتی برای سازمان‌ها به همراه دارند.
ولی گاهی این تفاوت‌ها، به خصوص میان بیانیه ماموریت و چشم انداز، کم رنگ به نظر می‌رسند ولی هنگامی که صحبت از هدایت و مدیریت شرکت در امروز و فردا به میان می‌آید، وقتی پشت سکان هدایت قرار می‌گیرید، قطعا نمی‌خواهید دچار دردسر شوید و همین مسائل درباره‌ی بازاریابی محتوا نیز صادق هستند.
 

ادامه مطلب

امکانات و تجهیزات بیمه پشتیبان شهروند رایانه

ما این جا هستیم تا به مشتریان‌مان به بهترین شکل کمک کنیم. ما با استراتژی‌مان زندگی می‌کنیم و با تمام هیجان کارمان را در اولویت قرار می‌دهیم تا با خلق فناوری ساده و در عین حال بسیار ظریف و برازنده مشتریان‌مان را راضی نگه داریم – و به صورت تمام وقت، بهترین خدمات را به آن‌ها ارائه دهیم. هر روز، تمام نیروهای‌مان را در تمام گروه‌ها جمع می‌کنیم تا موانع را از سر راه برداریم، بازارهایی جدید بسازیم و آن‌قدر به غیر ممکن‌ها زل بزنیم تا خود غیر ممکن‌ها به ما چشمک بزنند.

ادامه مطلب

خدمات نرم افزاری ایتوک

شرکت رایانه ای و الکترونیکی اِیتوک پِرگاس دِنیز

شرکت رایانه ای و الکترونیکی اِیتوک پِرگاس دِنیز

خدمات سخت افزاری اِیتوک
/
دیگر دستیاری های شرکت اِیتوک پِرگاس دنیز
1400

مشتریان خارجی

604

مشتریان داخلی

380

واسطه ها (brokers)

140

همکاران