خدمات ارسال ایمیل و پیامک انبوه

احتمالا برای شما پیش آمده که برای معرفی محصولات، سرویس و یا خدمات خود به افراد مختلف، به دنبال بهترین و نوین ترین شیوه ی بازاریابی بوده اید و گزینه های متعددی پیش روی شما قرار گرفته که باعث سردرگمی شما شده است و در این میان نیز با کلمه "ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی پرگاس دنیز" برخورد کرده اید.
ما با شما هستیم تا بهترین باشید.
برای توضیحات بیشتر و جزئیات کاربردی تر در خصوص ارسال ایمیل و پیامک انبوه، کافیست با همکاران ما در تماس باشید.
  27 26 3  026
 09384212022   |   09383334803

  کافی نت در کرج

در مورد تاریخچه ظهور کافی نت در کرج، نتونستم اطلاعات مشخصی پیدا کنم. اما با پرسش هایی که انجام دادم متوجه شدم، افراد برای صحبت با خارج از کشور و همچنین چک کردن ایمیل هاشون به کافی نت مراجعه می کردند. کافی نت مکانی هست برای استفاده از اینترنت اما در ایران این شغل انقدر گسترش پیدا کرد که الان خیلی از کافی نت ها حتی تعمیرات کامپیوتر و موبایل هم انجام میدن. به جز اجاره اینترنت خدمات عمومی کامپیوتر مثل تایپ، کپی، پرینت، ارسال ایمیل، فکس، اسکن و … هم در کافی نت ها انجام میشه. فروش قطعات کامپیوتری و نرم افزار و بازی هم بخشی از منابع درآمد کافی نت ها محسوب میشه.
شهروند رایانه بهترین کافی نت در کرج هست که خدمات متنوع و بروز را به همشهریان و هموطنان عزیزمان ارائه می دهد و با توجه به دارا بودن کارکنان مجرب و متعهد بهترین کافی نت در کرج محسوب می شود. برای ارتباط با ما کافیست یکی از روش های ذیل را انتخاب کنید و از خدمات متنوع کافی نت ما بصورت غیرحضوری هم استفاده کنید. کافی نت ما تنها کافی نت در کرج هست که خدمات را بصورت غیرحضوری و بصورت شبانه روزی ارائه می دهد. شما می توانید در صورت تمایل بصورت حضوری نیز به کافی نت ما مراجعه نمایید.
  27 26 3  026
 02632402966   |   09383334803
 
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*