عقود و قراردادهایی که افراد میان خود منعقد می‌کنند دارای یک سری تعهدات و آثار اصلی و یک سری تعهدات و آثار فرعی است...

اجاره به شرط تملیک

مطالعه ای بر ساختارهای دخیل در پیشبرد گردشگری سلامت در استان البرز

مردم اغلب از خود می پرسند چرا انرژی خورشیدی خوب است؟ و در نتیجه، نمی توان اهمیت فناوری انرژی خورشیدی را درک کرد....

هفت دلیل برای استفاده از انرژی خورشیدی

نقش تغذيه در موجودات زنده بر هيچ‌کس پوشيده نيست. هر موجود جاندار دارای ويژگی دريافت انرژی از محيط اطراف خود و تغيير و تبديل و مصرف انرژی مي‌باشد...

تغذیه دام و طیور

امروزه با وجود پیشرفت‌های روزافزون عصر دیجیتال، کارت ویزیت همچنان جایگاه خود را در صنعت تبلیغات و اطلاع‌رسانی به خوبی حفظ کرده است....

خدمات چاپ

خرید،فروش،ارتقاء،پشتیبانی و مشاوره سیستم های الکترونیکی و رایانه ایی

/

گردشگری سلامت (درمانی)

واردات گردشگر به جای صادرات نفت

بی توجهی به صنعت گردشگری و عدم جذب توریست خارجی پدیده تازه برای ما نیست، ولی این امر همواره برای ناظران خارجی سوال برانگیز بوده، چراکه ایران بر اساس گزارش یونسکو، در فهرست ده کشور اول توریستی جهان قرار دارد و نرخ برابری ریال با ارز بسیاری از کشورها نیز باید عامل مضاعفی برای جذب گردشگر خارجی محسوب شود. ولی برخلاف این جاذبه ها، درآمد حاصل از گردشگری در سال 2017، کمتر از یک میلیارد دلار بود و چشم انداز توسعه این صنعت نیز مثبت نیست.

ادامه مطلب

آرمان های ما

شرکت مُژده مِهرگان پِرگاس دِنیز آرمان های پایین را در گردشگری تندرستی (توریست سلامت) دنبال کرده و تا تحقق تمامی این اهداف دست از تلاش بر نخواهد داشت :
1-اشتغال زایی .
2-معرفی کشورمان ایران به جهان .
3-معرفی مردم ایران به جهان .
4-قطع صادرات نفت، گاز و فرآورده های معدنی به صورت خام .

ادامه مطلب

امکانات و تجهیزات پزشکی ایران

بر اساس آخرين اطلاعات سايت جهاني اسكپوس، جايگاه پزشكي ايران در جهان در يك دهه اخير 32 پله صعود كرده است. سایت اكسپوس، پایگاه اطلاعاتی بین المللی درحوزه علوم پایه، پزشكی و مهندسی و ... است و رتبه بندی كشورها در این علوم را مشخص می كند.

ادامه مطلب

چرا نیروگاه های خانگی خورشیدی؟

شرکت رایانه ایی و الکترونیکی اِیتوک پِرگاس دِنیز

دِنیز در سال 1388 شمسی در شهر تهران به ثبت می رسد . از ابتدا فعالیت شرکت بر اساس پنج شاخه ی اصلی، طراحی و آغاز می شود .سپس در سال 1380 با بررسی و درک بازار و نیاز داخل کشور، متناسب با فعالیت شرکت شروع به واردات قطعات رایانه ایی آن هم تنها و فقط در مورد هارد های اینترنال و اکسترنال می نماید .

ادامه مطلب
پِرگاس دِنیز مَلاکین آنلاین، برند مالکین، سازندگان و مستاجرین داخل و خارج ایران
/
چاپ و تبلیغات پِرگاس دِنیز
1400

مشتریان خارجی

604

مشتریان داخلی

380

واسطه ها (brokers)

140

همکاران

مردم اغلب بی انصاف، بی منطق و خود محورند، ولی آنان را ببخش. اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند، ولی مهربان باش. اگر شریف و درستکار باشی فریبت میدهند، ولی شریف و درستکار باش.
نیکی های امروزت را فراموش میکنند، ولی نیکوکار باش. بهترین های خود را به دنیا ببخش، حتی اگر هیچگاه کافی نباشد. در نهایت میبینی هر آنچه که هست همواره میان تو و خداوند است، نه میان تو و مردم.
کوروش کبیر   

جایگاه تبلیغات شما (Your advertising location)