میلگرد کلاف آجدار

 میلگرد در دو نوع کلاف و شاخه تولید می شود. میلگرد کلاف همان طور که از نامش مشخص است به صورت کلاف های به هم پیچیده می باشد. میلگرد های کلاف در دو نوع  آجدار و کلاف ساده در بازار موجود می باشند. کلاف ساده معمولا در سایزهای 5.5 الی 16 میلیمتر به بازار عرضه می شود که سایزهای 5.5 تا 8 با اصطلاح مفتول (wire) در بازار فولاد شناخته می شود که نرم و انعطاف پذیر است و حداکثر تا سایز 12 در کارخانجات تولید گردیده و سایزهای بالاتر به صورت سفارشی در کارخانه تولید می شوند و گاهاً در بازار نیز موجود می باشند. کلاف آجدار نیز در استاندارد A2 و A3 تولید می شود. معمولا قیمت کلاف در بازار آهن تابع قیمت میلگرد  می باشد.

انواع میلگرد کلاف آجدار

به طور معمول میلگرد کلاف، به دو دسته وایر رود کم کربن و وایر رود پرکربن و متوسط تقسیم می شود. کلاف کم کربن دارای درصد کربن پایینی بوده و قابلیت کشش و جوش پذیری بالایی دارد. از دیگر قابلیت های این محصول می توان به قابلیت نورد در حالت سرد، چکش خواری بالا و کنترل ازدیاد طول مناسب اشاره کرد. وایر رود پرکربن و متوسط، دارای درصد کربن زیادی می باشد. از این محصول برای تولید تایر و لاستیک، انواع فنر، سیم و سازه های پیش تنبیده مانند سیم بکسل، سیم پیانو و... استفاده می شود.
کارشناسان فروش واحد فولاد و آهن شرکت مژده پِرگاس دِنیز بازرگانان جم محصولات درخواستی مشتریان خود را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت، در زمان و مکان مناسب فراهم می‌نمایند.
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*