میلگرد استیل

میلگرد استیل از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به میلگرد های ساختمانی دارد. میگردهای ساختمانی به وفور دیده می شود، اما از نظر جنس، میلگرد استیل با میلگرد های ساختمانی تفاوت دارد و جنس آن همان شمش آلیاژ استیل می باشند که برای مصارف خاصی مانند شفت استیل ، لوله غیر سایز استیل و... به کار میرود. میلگرد استیل در بازار ایران شامل: استیل304 ، استیل316 ، استیل321 ، میلگرد استیل420 (میلگرد استیل بگیر) و گاها بعضی آلیاژهای نسوز و خاص مانند مونل و اینکونل نیز موجود میباشد. از آن جایی که از استیل در ساخت این میلگرد استفاده می شود. مقاومت بسیار زیادی دارند. در برابر خوردگی مقاومند و رطوبت بر روی آن ها تاثیری ندارد.
 

انواع میلگرد استیل

میلگرد استیل بگیر

نامگذاری استیل بگیر در واقع براساس نوع استیل آن می باشد که این میلگردها از آن ساخته می شود. در ساخت این نوع میلگرد، از استیل سری 400 استفاده می گردد که دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد خود می باشد؛ از جمله ویژگی های استیل سری 400 این است که آهن ربا جذب می‌شود؛ بنابراین همراه داشتن یک آهنربا در موقع خرید به شما کمک خواهد کرد.

میلگرد استیل نگیر

میلگرد استیل نگیر از دیگر مشتقات میلگرد استیل است و دلیل انتخاب این نام این است که خاصیت مغناطیسی ندارد و توسط آهنربا جذب نمی ‌شود. این نوع میلگرد از سری فلزهای سری 300 ساخته می شود و در 3 نوع معروف در بازار یافت می شود:
  • میلگرد استیل نگیر ۳۱۴
  • میلگرد استیل نگیر ۳۱۶
  • میلگرد استیل نگیر ۲۰۱

میلگرد استیل نسوز

میلگردهای استیل نسوز در 3 نوع معروف در بازار یافت می شود :
  • میلگردهای استیل نسوز 309
  • میلگردهای استیل نسوز 310
  • میلگردهای استیل نسوز 321

میلگرد استیل آلیاژی

این نوع میلگرد، یکی از انواع میلگردهای استیل محسوب می شود که می توان آن را با اضافه کردن عناصر مختلف به فولاد، استیل، آلومینیوم، مس و ... تولید کرد. در صورت اضافه کردن این عنصرها به فولاد آلیاژ جدیدی به دست می آید که خصوصیات بی نظیری را دارند و طیف وسیعی از کاربرد ها را نیز پوشش می دهند.

استاندارد میلگرد استیل

استاندارد میلگرد استیل با سایر محصولات متفاوت است. قیمت میلگرد استیل نسبت به دیگر متریال استیل در واحد کیلو ارزان تر است زیرا فرایند ساخت آسانی دارد و در کارگاه های ریخته گری کشور نیز به صورت ریخته گری سانتریفیوژ یا ریخته گری گریز از مرکز و همچنین به صورت از کست(as cast)  یا ریختهگری ساده تولید می گردد.
کارشناسان فروش واحد فولاد و آهن شرکت مژده پِرگاس دِنیز بازرگانان جم محصولات درخواستی مشتریان خود را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت، در زمان و مکان مناسب فراهم می‌نمایند
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*