درباره ما

مژده پِرگاس دِنیز بازرگانان جم، تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه مژده پِرگاس دِنیز بازرگانان جم جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی مژده پِرگاس دِنیز بازرگانان جم که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت است.
در این میان شرکت مژده پِرگاس دِنیز بازرگانان جم هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.
اطمینان شما، سوخت سِیر ماست.

پیام مدیر عامل

بسیار خوشحالیم که از شما در شرکت مژده پِرگاس دِنیز بازرگانان جم استقبال می کنیم و مفتخریم که شما وقت خود را برای بازدید از وب سایت ما اختصاص داده اید. در اینجا شما را با طیف گسترده ای از خدمات و محصولاتی که ارائه می دهیم، آشنا خواهیم کرد.
شرکت مژده پِرگاس دِنیز بازرگانان جم یک شرکت بازرگانی زیر مجموعه گروه شرکت های فوق تخصصی پِرگاس دِنیز است که در سال 1388 تاسیس شد و از همان زمان تأسیس، این شرکت به تعالی خارق العاده ای دست یافته است. فعالیت اصلی شرکت ما در حوزه های فولاد و آهن، کاغذ و مقوا، خوراک دام و طیور و سیمان است. 
ما مشتری مداری را در اولویت کاری خود قرار داده ایم، زیرا معتقدیم که مهمترین عامل تعیین کننده فضای رقابتی، ارائه ارزش به مشتریان خواهد بود. شرکت هایی که مشتری را در قلب تجارت خود قرار می دهند و بالاترین اولویت را به آنها می دهند و عمیقا متعهد به خدمت به مشتریان خود هستند، در این دوره از موفقیت برخوردار خواهند شد و پیشتاز رقابت خواهند بود. شرکت ما ارائه محصولات مورد نیاز مشتریان را در زمان مناسب و از طریق کانال تحویل مناسب انجام می¬دهد. ما به آنچه تاکنون به دست آورده ایم افتخار می کنیم، با این وجود دائماً تلاش می کنیم تا با معرفی مفاهیم، فن آوری های جدید و افزودن محصولات جدید به اوج جدیدی از تعالی برسیم. تیم ما برای شناسایی نیازهای مشتریان و ایجاد فرصت های شغلی جدید همیشه در حال تلاش است. در سال های پیش رو، تغییرات سریع فناوری و جهانی سازی، چالش های جدیدی را برای اقتصاد به همراه خواهد داشت. من، همراه با تیم خود، با ادامه پشتیبانی و برکت مشتریان و شرکای تجاری خود، منتظر چالش های جدید در آینده هستیم.
ما آسودگی خاطر شما را، به امضایتان پیوند می زنیم.
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*