درپوش

کپ و یا همان درپوش قطعه ای انتهایی است که جهت کور کردن انتهای خط پایپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. کپها یسته به سایز لوله‌ها و ضخامت لوله می ‌توانند دارای ابعاد متفاوتی از یکدیگر باشند. کلیه کـپ‌ها در سایزهای ۱/۲ اینچ الی ۱۲۰ اینچ در رده ها و ضخامتهای مختلف در این مجموعه بازرگانی عرضه می‌گردد. کـپ ها دارای استانداردهایی هستند که آنها را از یکدیگر متمایز می نماید این استاندارد مانع از ساخت کـپ در ابعاد نا متقارن می گردد و دقیقا به صورت استاندارد و دارای لبه هایی بلند و اصطلاحا گود تولید می گردد که مهمترین قسمت ساخت یک کـپ می باشد. در برخی موارد کـپ ها دارای لبه نیستند و به صورت عدسی دارای لبه هایی کوتاه هستند که به اینگونه از کـپ ها، کـپ های عدسی می گویند اما به صورت کلی کـپ ها می بایست دارای لبه هایی باشند که بتوان آن را به لوله به صورت افقی و به موازات لوله جوش داد.

ویژگی درپوش

  • دارای استحکام بالا و مدت عمر طولانی
  • عدم خوردگی و مقاوم در برابر حرارت و رطوبت
  • قابل بازیافت بودن
  • مقرون به صرفه بودن
  • از نظر قابلیت های بیولوژیکی خنثی هستند

کاربرد درپوش در صنایع غذایی

از درپوش  در صنایع غذایی استفاده می شود این محصول در لوله کشی مانع عبور سیالات درون لوله می شود

کاربرد درپوش در صنایع شیمیایی

از درپوش استیل جوشی (کپ) برای انسداد ورودی و یا خروجی لوله های استنلس استیل در آلیاژ های مختلف 304 و 316 در صنایع شیمیایی استفاده می شود .

کاربرد درپوش در صنایع آب و فاضلاب

از درپوش های استیل در صنایع آب و فاضلاب برای مسدود کردن انتهای لوله استفاده می شود گریدهای پرمصرف درپوش در صنایع آب و فاضلاب آلیاژ های 304 و 316 می باشد .

کاربرد درپوش در صنایع دکوراتیو

کارایی درپوش های استیل تنها به مسدود کردن لوله ها در صنایع غذایی , شیمیایی و دارویی و…ختم نمی شود از این محصولات در سازه های دکوراتیو مانند نصب و اجرای نرده و حفاظ استیل برای بستن سر و ته پروفیل برای زیباسازی بیشتر استفاده می شود این درپوش ها در انواع مختلف درپوش 16 , 25 , 38 , 51 , درپوش 40*40 و….می باشد .

قیمت درپوش

ابعاد این نوع اتصالات استیل متغییر می باشد و برای استفاده در از لحاظ اندازه متنوع و نامحدود هستند برای اطلاع قیمت با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید .
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد*